VIII Memoriał im. Krzysztofa Wójcika 2017

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniu 22.04.2017 r. z inicjatywy Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie odbył się VIII Memoriał im. Krzysztofa Wójcika w siatkówce dziewcząt oraz chłopców. Współorganizatorem Turnieju była Rada Rodziców VI LO oraz Międzyszkolny Osrodek Sportowy „Wschód” w Krakowie.


Wyniki
W kategorii dziewcząt
I miejsce - VIII LO
II miejsce- VI LO
III miejsce – Gimnazjum Społeczne w Woli Batorskiej
IV miejsce – XIII LO


W kategorii chłopców
I miejsce - Gimnazjum Społeczne w Woli Batorskiej
II miejsce – VIII LO
III miejsce – VI LO
IV miejsce – XIII LO


Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
VI  MEMORIAŁ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT im. KRZYSZTOFA WÓJCIKA

o puchar Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniach 10-11 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole VI  Memoriał siatkówki dziewcząt im. Krzysztofa Wójcika o puchar Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

Patronat nad turniejem objęli: Dyrektor VI LO, Rada Rodziców VI LO. Dodatkowe nagrody ufundował również park wodny w Krakowie.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: UKS przy Gimnazjum w Woli Batorskiej, XXIV LO, XIII LO, III LO, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, Zespół Szkół HTS, Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 oraz drużyna VI LO.

W pierwszym dniu turnieju zostały rozegrane eliminacje. Po zaciętej walce, która została rozegrana równocześnie w dwóch grupach do finałów awansowały drużyny: XXIV LO, Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, III LO, VI LO.

W meczu o III miejsce drużyna VI LO przegrała z III LO i ostatecznie zajęła IV miejsce.

W meczu finałowym zagrały ze sobą XXIV LO i Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. Zwycięzcą turnieju została drużyna XXIV LO.

Rozgrywki VI Memoriału zwieńczyło wręczenie pucharów i nagród przez Dyrekcję VI Liceum Ogólnokształcącego. Przyznano również nagrody indywidualne dla zawodniczek.

Podsumowując należy zaznaczyć, że tegoroczny memoriał stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Wzięły w nim udział bardzo silne drużyny siatkarek, które stanowią o sile krakowskiej siatkówki żeńskiej.

Należy docenić trud włożony przez nasze siatkarki w ciężkiej, dwudniowej rywalizacji jaka rozegrała się na parkietach VI LO. Cieszymy się i gratulujemy osiągniętego rezultatu, mamy też nadzieję, że w przyszłości Nasza drużyna będzie sięgać po kolejne laury.

 


IV Memoriał im. Krzysztofa Wójcika Piłki Siatkowej Dziewcząt w obiektywie Kuby Wysopala

Zapraszamy do galerii zdjęć


III Memoriał im. Krzysztofa Wójcika Piłki Siatkowej Dziewcząt

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniach 20-21 kwietnia 2012r. odbył się w naszym LO turniej III Memoriału im. Krzysztofa Wójcika siatkówki dziewcząt o puchar Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Krakowie. Patronat nad turniejem objęli: Dyrektor VI LO, Rada Rodziców VI LO oraz Straż Miejska.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z krakowskich liceów ogólnokształcących: V LO, XIII LO, XVI LO, XVII LO, XXIV LO i drużyna VI LO.

W pierwszym dniu zawodów  po oficjalnym otwarciu turnieju przez Pana Dyrektora dr Czesława Wróbla, drużyny rozegrały eliminacyjną fazę turnieju. Do finałów awansowały drużyny V LO, VI LO, XIII LO, XXIV LO.

W półfinale drużyna VI LO zagrała z późniejszymi tryumfatorkami turnieju, drużyną z XIII LO. Po zaciętej trzy setowej walce nasze dziewczyny musiały uznać wyższość przeciwniczek i skoncentrować się na grze o III miejsce z XXIV LO. Mecz z XXIV LO w małym finale zakończył się zwycięstwem VI LO.

W finale zagrały drużyny V LO i XIII LO. Zwyciężyła drużyna XIII LO, która była zdecydowanym faworytem turnieju.

Rozgrywki III Memoriału zwieńczyło wręczenie pucharów i nagród przez Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego Pana dr Czesława Wróbla.

Przyznano również nagrody indywidualne dla zawodniczek. W drużynie VI LO otrzymała ją Katarzyna Parvi, niemniej jednak cały nasz zespół należy pochwalić za trud i zaangażowanie, które włożyły w dwudniową rywalizację sportową.