Lp. Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina
1. Arendt Bożena wtorek  11.00-11.45
2. Augustynek Anna czwartek  14.00-14.45
3. Batko Agnieszka wtorek  10.00-10.45
4. Bednarczyk-Gacek Magdalena środa   9.45-10.00
5. Bielaszka Artur wtorek   15.00-15.45
6. Bielawa Martyna piątek  12.00-12,45
7. Borejczuk Katarzyna poniedziałek 14.50 - 15.35
8. Brud Magdalena poniedziałek 12.00-12.45
9. Bugała Łukasz poniedziałek  10.00-10.45
10. Chronowska Małgorzata wtorek  10.00-10.45
11. Cierniak Jacek czwartek 13.00-13.45
12. Dorosz Małgorzata wtorek 15.00-15.45
13. Fall Grażyna czwartek 11.00 - 11.45
14. Gburek Michał wtorek 13.00-13.45
15. Górska Julita wtorek 13.00-13.45
16. Grzesik Zofia poniedziałek 14.00-14.45
17. Gurdek Piotr wtorek 14.00-14.45
18. Gurgul Anna czwartek 12.00-13.00
19. Guziejko Maciej poniedziałek 12.00-13.00
20. Gwóźdź Marta wtorek  15.45-16.30
21. Harabasz Grzegorz środa  12.00-13.00
22. Jaszczur Agata środa  14.00-14.45
23. Jończyk Anna poniedziałek  14.00-14.45
24. Karcz Michał poniedziałek  9.00-9.45
25. Klaja Joanna poniedziałek  12.00-12.45
26. Klec Izabela środa  10.00-10.45
27. Korona Barbara czwartek  13.00-13.45
28. Koszyka Eliza środa  10.00-10.45
29. Kowalski Artur środa  14.45-12.30
31. Kozień Michał środa  14.00-14.45
32. Kozik Agnieszka piątek 14.00-16.00
33. Krzeczkowska Małgorzata czwartek  14.00-14.45
34. Kubas Sławomir czwartek  15.00-15.45
35. Kudyba Agnieszka środa  10.00-11.00
36. Kulig Aneta czwartek  11.00-11.45
37. Kurek Agata piątek  11.00-11.45
38. Kuśnierzowska Justyna czwartek  14.00-14.45
39. Kuźnar Kamila piątek  12.00-12.45
40. Kwiecińska-Chmiel Anna poniedziałek  10.00-10.45
41. Kwolek Kamil środa  12.00-15.00
42. Latorre Ruiz Adelia poniedziałek  14.00-14.45
43. Leśniak Maria poniedziałek  16.00-16.44
44. Leśniak Paulina czwartek  11.00-11.45
45. Leżański Łukasz wtorek  12.00-12.45
46. Lichoń Lilla czwartek  16.00-16.45
47. Lubińska Ewa wtorek  15.00-15.45
48. Luengo Cameron Isabel piątek  9.00-9.45
49. Maciejewska Marlena środa  14.45-15.30
50. Mędrala Dobromir
piątek  10.00-10.45
51. Michalska-Derlatka Małgorzata poniedziałek  10.00-10.45
52 Mikrut Marcin
czwartek  14.00-14.45
53. Moskała Anna środa  12.15-13.00
54. Moskała Paweł poniedziałek  11.00-11.45
55. Muszka Marcin środa  12.00-12.45
56. Niżnik Małgorzata czwartek  14.00-15.00
57. Pacyna Paulina
środa  11.00-11.45
58. Pięta Katarzyna
wtorek  13.00-13.45
59. Piróg Aleksandra wtorek  11.00-11.45
60. Pisarczyk-Ślepuchow Agnieszka poniedziałek  10.00-10.45
61. Piwowarczyk Robert piątek  14.45-15.30
62. Płaza Katarzyna piątek  10.00-10.45
63. Martyna Postrzednik środa  7.15-8.00
64. Przybyła Paweł piątek  10.00-10.45
65. Pstrąg Jakub poniedziałek  14.00-14.45
66. Rabiniak Janusz czwartek  14.45-14.30
67. Radoń Justyna piątek  13.00-13.45
68. Rak Wojciech wtorek  10.00-10.45
69. Riedel-Baader Barbara poniedziałek  9.00-9.45
70. Rozmarynowski Marcin wtorek  11.00-11.45
71. Rudnik-Tulej Beata wtorek  15.00-15.45
72. Ryż Iwona wtorek  15.00-15.45
73. Sikora Teresa wtorek  14.00-14.45
74. Skoczeń Marcin piątek  10.00-10.45
75. Smak Elżbieta czwartek  15.00-15.45
76. Sokalski Marcin poniedziałek  16.15-17.00
77. Sułkowska Wanda środa  12.00-12.45
78. Szczepankiewicz Dorota środa  10.00-10.45
79. Śmigasiewicz Magdalena czwartek  12.00-12.45
80. Toboła Anna poniedziałek  11.00-11.45
81. Tylek Katarzyna piątek  12.00-12.45
82. Urban Tomasz wtorek  16.00-16.45
83. Urbanik-Dec Stanisława środa  12.00-12.45
84 Wesołowska Elżbieta poniedziałek  13.00-13.45
85. Wieczorek Justyna środa   11.00-11.45
86. Włodek Aleksandra czwartek  10.00-10.45
87. Wojtaszek Aneta czwartek  12.00-12.45
88. Zemanek Ewa czwartek  11.00-11.45
89. Zgud Paweł  środa 11.00-11.45
90. Żelazna Izabela  środa 13.00-13.45