Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp. Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina
1. Arendt Bożena poniedziałek 10.30-11.15
2. Batko Agnieszka wtorek 13.25-14.15
3. Bielaszka Artur środa 12.30-13.15
4. Borejczuk Katarzyna wtorek 16.55-17.40
5. Brud Magdalena wtorek 15.15-16.00
6. Bury Agata czwartek 12.15-13.30
7. Cenzorowska Izabela piątek 9.30 -10.15
8. Choczyńska Elżbieta wtorek 9.30- 10.15
9. Cierniak Jacek środa 11.30-12.15
10. Dorosz Małgorzata wtorek 10.30-11.15
11. Fall Grażyna piątek 9.30 - 10.15
12. Gasek Fabian poniedziałek 11.00-11.45
13. Gburek Michał piątek 8.30-9.15
14. Górska Julita wtorek 14.30-15.00
15. Grandys Tomasz
środa 12.30-13.15
16. Gruca Maciej piątek 9.30-10.15
17. Grzesik Zofia czwartek 10.30-11.15
18. Gurdek Piotr środa 15.15-16.00
19. Gurgul Anna wtorek 13.25-14.10
20. Jaszczur Agata poniedziałek  8.30-9.15
21. Klaja Joanna środa 10.30-11.15
22. Klec Izabela poniedziałek 9.30-10.15
23. Kochmańska Justyna    
24. Kordaszewski Tadeusz środa 13.05-14.00
25. Korona Barbara środa  13.25-14.10
26. Korpak Justyna
piątek 11.30-12.15
27. Koszyka Eliza środa 12.30-13.15
28. Kowalski Artur środa 10.30-11.15
29. Kózka Michał
 środa  8.15-9.15
30. Krauz Jakub środa 13.25-14.10
31. Krzyszkiewicz Monika
wtorek 9.30-10.15
32. Kubas Sławomir wtorek 12.15-13.00
33. Kuchta Joanna wtorek 9.30-10.15
34. Kudyba Agnieszka    
35. Kukla Milena czwartek 8.15 - 10.15
36. Kumor Michał środa 11.30-12.15
37. Kulig Aneta    
38. Kurek Agata środa  11.30-12.15
39. Kwiecińska-Chmiel Anna środa 10.30-11.15
40. Latorre Ruiz Adelia czwartek  9.30-10.15
41. Leśniak Maria środa 16.00-16.45
42. Lichoń Lilla piątek 9.30-10.15
43. Liszka Wojciech piątek 11.30-12.15
44. Lityńska-Konieczny Teresa poniedziałek  9.30-10.15
45. Maciejewska Marlena poniedziałek 11.30-12.15
46. Madrid Navarro Victor Manuel
wtorek 14.20-15.05
47. Majda Alicja wtorek 12.30-13.15
48. Martuszewska Anna wtorek 10.30-11.15
49. Michalska-Derlatka Małgorzata środa 11.30-12.15
50. Mikrut Marcin
poniedziałek 12.30-13.15
51. Moskała Anna poniedziałek 9.30-10.15
52. Moskała Paweł środa 14.20-15.05
53. Muszka Marcin poniedziałek 9.30-10.15
54. Niżnik Małgorzata środa 12.30-13.15
55. Nowak-Szuster Paulina wtorek 11.30-12.15
56. Nycz Ewa poniedziałek 13.25-14.10
57. Osocha Magdalena Poniedzialek 10.30-11.15
58. Pacyna Paulina
poniedziałek 13.25-14.10
59. Pagórek Marcin poniedziałek 9.30-10.15
60. Pieszczyński Norbert
wtorek 11.00-11.45
61. Pisarczyk-Ślepuchow Agnieszka środa 13.25-14.10
62. Płaza Katarzyna wtorek 13.25-14.10
63. Rak Wojciech środa 11.30-12.15
64. Riedel-Baader Barbara wtorek 16.10-16.55
65. Rozmarynowski Marcin czwartek 11.30-12.15
66. Rubacha Piotr środa 13.25-14.10
67. Rudnik-Tulej Beata czwartek 15.00-16.30
68. Ruszkowska Małgorzata poniedziałek 16.30-17.15
69. Ryż Iwona poniedziałek 10.30-11.15
70. Sikora Teresa poniedziałek 10.30-11.15
71. Skoczeń Marcin poniedziałek 10.30-11.15
72. Smak Elżbieta wtorek 16.00-16.45
73. Sobuś-Ziarno Justyna poniedziałek 10.30-11.15
74. Szczepankiewicz Dorota środa 8.30-9.15
75. Szczepańska Anna środa 13.25-14.10
76. Szymaszek Tomasz
piątek 11.30-12.15
77. Szymczyk Jacek  wtorek 9.30-10.15
78. Ślusarczyk Damian wtorek 8.30-9.15
79. Średniawa Maria wtorek 12.30-13.15
80. Świątkowski Marcin środa 12.30-13.30
81. Toboła Anna wtorek 9.35-10.00
82. Tomaszkow Marcin środa 15.30-16.00
83. Tylek Katarzyna  piątek  8.30-9.15
84. Włodarczyk Magdalena środa 10.30-11.15
85. Włodek Aleksandra wtorek 9.00-9.45
86. Wojtaszek Aneta  poniedziałek 10.30-11.15
87. Wójcik Magdalena
środa 9.30-12.45
88. Wójcik Robert czwartek  10.30-11.15
89. Zgud Paweł wtorek 10.30-11.15
90. Zwolski Artur wtorek 13.25-14.10
91. Żelazna Izabela środa 14.20-15.05