Konkursy 2014/2015


Do drugiego etapu trzystopniowej ogólnopolskiej Olimpiady "O diamentowy Indeks AGH" z geografii z elementami geologii zakwalifikowały się :

Karolina Barnaś - kl. 3F

Klaudia Gałuszka - kl. 3F

Opiekun: mgr Izabela Klec

Gratulujemy!



Geoplaneta - 26.11 2014 r.

W dniu 26.11.2014  r. 18 uczniów z klas pierwszych i drugich uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEOPLANETA……

……..wyniki w marcu


Konkursy 2013/2014

Joanna Plis kl 1B1 zakwalifikowała się do III etapu VII Warszawskiego Konkursu Przyrodniczego Tygrzyk



GRATULUJEMY!

 

Opiekun: mgr Izabela Klec



 




Wyniki konkursu MÓJ KRAKÓW

W konkursie wzięło udział 53 osoby, z których 8 odpowiedziało poprawnie na wszystkie przygotowane fotograficzne zagadki. Postanowiliśmy nagrodzić wszystkich z maksymalną liczbą punktów. Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Oto zwycięzcy (w kolejności przysłania odpowiedzi):

1.      Zbiegień Tadeusz 1F

2.      2. Rach  Luiza 1A2

3.      3. Baster Weronika 2G

4.      4. Czechowska Aleksandra  2F

5.      5. Przybyszewska Emilia 2H

6.      6. Litwa Michał 2H

7.      7. Ryk Jan 2H

8.      8. Szczurek Agnieszka 1E

Nagrody do odebrania 14.05. 2014 r. na przerwie o 13.45 w sali nr 206

ODPOWIEDZI

Fot.1. Sukiennice

Fot. 2. Stara Synagoga na Kazimierzu

Fot. 3. Park im. H. Jordana

Fot. 4. Kładka Ojca Bernatka

Fot. 5. Kościół św. Benedykta

Fot. 6. Teatr Ludowy

Fot.7. Zalew Bagry

Fot. 8. Kamieniołom „Liban”

Fot. 9. Ratusz na pl. Wolnica  / Muzeum Etnograficzne na pl. Wolnica

Fot.10. Pomnik Józefa Piłsudskiego (fragmant Legioniści)

Fot.11. Stopień Wodny Kościuszko

Fot.12. Kamienica pod Globusem

Fot.13. Cricoteka  / Muzeum Tadeusza Kantora

Fot.14. Pomnika Zygmunta Augusta w parku Strzeleckim

Fot.15. Muzeum Narodowe przy al. 3 Maja

 

Do listy zwycięzców dołączamy mapkę obiektów wykonaną przez Karolinę Ciombor z klasy 1D.



 

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo - Planeta 2013

1. Angelika Zawada z klasy 3H

 

2. Klaudia Gałuszka z klasy 2F

 

3. Klaudia Dąbroś z klasy 2H

 

4. Karolina Kasprzyk z klasy 2G

 

5. Karina Galos z klasy 2F

 

GRATULUJEMY!

 

KAROLINIE PABIAN - kl. 3B

zakwalifikowania się do etapu okręgowego XL Olimpiady Geograficznej

Opiekun: mgr Izabela Klec


JUDYCIE KULPIŃSKIEJ - kl. 1G

DAMIANOWI MALICKIEMU - kl. 1G

zakwalifikowania się do etapu okręgowego XL Olimpiady Geograficznej

Opiekun: mgr Sławomir Kubas



 Geoplaneta 2013

 

28.11.2013 r. 28 uczniów VI LO brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Geoplaneta.........wyniki w marcu.

 

 

 

www.olimpiadageograficzna.edu.pl

www.geo.suwikr.pl

5 grudnia 2012 nasi uczniowie uczestniczyli w konkursie, w którym musieli się wykazać wiedzą geograficzną. Aż 48 śmiałków przystąpiło do rywalizacji.

Gratulujemy sukcesów w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym

            Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta:

            1. Angelika Zawada z klasy 2H

            2. Karolina Pabian z klasy 2B

            3. Jan Malinowski z klasy 1G

           4. Tomasz Salwirak z klasy 1G