GRATULUJEMY!


 

BARTŁOMIEJOWI JANICZAKOWI z kl. 3H

ANNIE KOZUBIE z kl. 3H

tytułu laureata Olimpiady Języka Hiszpańskiego


MAŁGORZACIE DŁUGOSZ - KL. 3G

tytułu laureata 38. Olimpiady Języka Niemieckiego


KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ z kl. 1H2

 ZUZANNIE ORNACKIEJ z kl. 2H2

tytułu finalisty Olimpiady Języka Hiszpańskiego


FILIPOWI FULE  - KL. 2G

tytułu finalisty 38. Olimpiady Języka Niemieckiego


EWIE PODGÓRSKIEJ -  KL. 3A1 

tytułu finalisty XLVI Olimpiady Języka Rosyjskiego


AGNIESZCE TWARDOSZ - KL.2H1 

zakwalifikowania się do finału 39. Olimpiady Języka Angielskiego


DRUŻYNIE W SKŁADZIE:

WIKTORIA STELMACHNIEWICZ - 3H

BARTŁOMIEJ JANICZAK - KL. 2H

KAROL KRUK - KL. 2H

PIOTR REGDOS - KL. 1H1

zwycięstwa w XII edycji Krakowskiej Licealnej Szkoły Debat


DOROCIE WOLSKIEJ - KL. 3B

tytułu laureata Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej


WERONICE MŁÓDZIK - KL. 2C

NATALII WOJAS - KL. 2F

drugiego miejsca w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Włoszech



KATARZYNIE JASZCZYSZYN - KL. 1E

tytułu laureata konkursu translatorskiego Między Słowami w kategorii PROZA

LUIZIE RACH - kl. 2A2

tytułu laureata konkursu translatorskiego Między Słowami w kategorii PROZA


JULII STAWIARZ - KL.1A2

tytułu finalisty ogólnopolskiego konkursu Know America 2015


ANNIE KLIMEK - KL. 2A2

LUIZIE RACH - kl. 2A2

KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ - 1H2

wyróżnień w konkursie Juvenes Translatores 2014.


BEACIE KINESZCZUK - KL. 2A1

JULII PACYNIE - KL.2D

BERNARDOWI JAKUBASOWI - KL. 2B1

KRYSTIANOWI LATOSOWI - KL. 2B1

zakwalifikowania się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej


PAULINIE KUSY - KL. 1A1

JAKUBOWI JAKUBCOWI - KL. 1C

wyróżnień w VIII edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania


LUIZIE RACH - KL. 2A2

ANICIE GRUCELI - KL. 3B

wyróżnień w Konkursie Wiedzy o Mitologii.


WERONICE MŁÓDZIK - KL. 2C

zwycięstwa w Konkursie Wiedzy o Włoszech i Języku Włoskim


AGNIESZCE MIGDAŁ

KLAUDII GORZALE

I miejsca w konkursie „Kazimierz – miejsce na ziemi, wieści z podwórek, ulic i zaułków”


IZABELI CZAK

II miejsca w konkursie „Kazimierz – miejsce na ziemi, wieści z podwórek, ulic i zaułków”


NATALII BROŻEK - KL. 1H2

KALINIE DĘBSKIEJ  - KL. 1H2

EWELINIE MALIK  - KL. 1H2

MARCELINIE WINDAK  - KL. 2G

EWIE BIAŁOWĄS - KL. 2F

zakwalifikowania się do etapu okręgowego XLV Olimpiady Języka Polskiego

 

ADRIANIE WOJAS - 3C

WERONICE FRĄCZAK - 3F

MICHAŁOWI ŚWIERADOWI - 3A1

MAGDALENIE KOWALSKIEJ - 2A2

WERONICE PISAREK - 1H2

JULII STAWIARZ - 1A2

MAGDALENIE KRÓL - 1A2

zakwalifikowania się do etapu okręgowego XLI Olimpiady Historycznej


WOJCIECHOWI TURAJOWI - KL. 2G

zakwalifikowania się do etapu okręgowego X Olimpiady Przedsiebiorczości


JULII SCHRAMM - KL.2C

SARZE SCHRAMM - KL. 2G

FILIPOWI FULE  - KL. 2G

MAŁGORZACIE DŁUGOSZ - KL. 3G

MICHAŁOWI ŚWIERADOWI - 3A1

MONICE GAWRONEK - KL. 1E

AGNIESZCE MIGDAŁ - KL. 3E2

zakwalifikowania się do etapu okręgowego 38. Olimpiady Języka Niemieckiego


AGNIESZCE TWARDOSZ - KL.2H1

ZUZANNIE BERWECKIEJ - KL. 2H2

MICHAŁOWI ŚWIERADOWI - KL. 3A1

ANNIE KLIMEK - KL. 2A2

BEACIE KINESZCZUK - KL. 2A1

NATANOWI TRĘTKO - KL. 3D

OLDZE MURYN - KL. 2A1

JUSTYNIE JĘDRZEJCZYK - KL. 3A2

IZABELI PEŁCE - KL. 2H1

MICHAŁOWI ŚLIWIE - KL. 1H1

zakwalifikowania się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Angielskiego

 

MARZENIE ADAMSKIEJ - 3H

KLAUDII ADAŚ - 2H2

SONI BARAN - 1H2

SZYMONOWI BUKOWSKIEMU - 1H1

ALEKSANDRZE CIKAŁA - 2H2

GABRIELI CZAJKA - 1H2

KLAUDII DĄBROŚ - 3H

WIKTORII DZIDEK - 2H1

ANNIE FRĄCZEK - 1H1

BARTŁOMIEJOWI JANICZAKOWI - 3H

ANNIE KOZUBA - 3H

KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ - 1H2

MIKOŁAJOWI ŁUCZKO - 2H1

ALEKSANDRZE MURZYN - 2H2

JULII MYCIELSKIEJ - 2H1

ZUZANNIE ORNACKIEJ - 2H2

IZABELLI PEŁCE - 2H1

EWELINIE RACHWAŁ - 3H

JOLANCIE SIWEK - 3H

ALICJI SŁOWIAK - 2H2

AGACIE SMĘDER - 2H1

WANDZIE SYCH - 1H1

AGNIESZCE TWARDOSZ - 2H1

BARBARZE UCZKIEWICZ - 1H2

ANNIE ZIĘBIE - 1H1

zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Hiszpańskiego