OSIĄGNIĘCIA 2015/2016

GRATULUJEMY!


MARCIE STRYJNIAK

I miejsca w konkursie KNOW AMERICA 2016


KRYSTIANOWI LATOSOWI -  KL. 3B1)

tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkurssu Wiedzy Chemicznej UJ


WERONICE MŁÓDZIK - KL. 2C

tytułu finalisty X Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego.


GABRIELI CZAJCE - KL. 2H2

tytułu laureata VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego


KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ - KL. 2H2

SZYMONOWI BUKOWSKIEMU - KL. 2H1

tytułu finalisty VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego


KAROLINIE MIESZANIEC - KL. 2A2

JULII STAWIARZ -  2A2

tytułu finalisty Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej


MONICE GAWRONEK - KL. 2E

zakwalifikowania się do finału Międzynarodowego Konkursu Jugend debattiert


WERONICE TUPAJ - KL. 1A3

tytułu LAUREATA Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


KALINIE DĘBSKIEJ - KL. 2H2

tytułu FINALISTY Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (specjalność teatrologiczna)


JUSTYNIE JANUS -  KL. 2A1

zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu Neurobiologicznego Brain Bee 2016


DAWIDOWI WINCENCIAKOWI -  KL. 2C

tytułu laureata ogólnopolskiego konkursu na recenzję filmową Skrytykuj.


KUBIE JAKUBCOWI - KL. 2C

zwycięstwa w Krakowskim Konkursie Recytatorskim


ALEKSANDRZE GORCZYŃSKIEJ  -  KL. 3A1

uzyskania tytułu laureata XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego


JACKOWI LITEWCE - KL. 3B2

uzyskania tytułu finalisty XX Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu


KALINIE DĘBSKIEJ - KL. 2H2

WERONICE TUPAJ - KL. 1A3

zakwalifikowania się do etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


GABRIELI CZAJCE - KL. 2H2

KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ - KL. 2H2

SZYMONOWI BUKOWSKIEMU - KL. 2H1

zakwalifikowania się do finału VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego


JAKUBOWI JAKUBCOWI - KL. 2C

tytułu MISTRZA CZYTANIA w IX edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania


KATARZYNIE LEBICY -  KL. 1F

II miejsca w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Włoszech i Języku Włoskim


KATARZYNIE CZEKAJ - KL. 1F

III miejsca w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Włoszech i Języku Włoskim


ALEKSANDRZE GORCZYŃSKIEJ  - KL. 3A1

zakwalifikowania się do FINAŁU XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego


OLIWII KRZEMIEŃ - KL. 1A1

PAULINIE WÓJCIK - KL. 3B2

zakwalifikowania się do etapu regionalnego Konkursu Naukowego E(x)plory


 

WERONICE MŁÓDZIK kl. 3C

MARCELINIE DZIEDZIC kl. 2A1

KATARZYNIE CZEKAJ kl. 1F

KATARZYNIE LEBICY kl. 1F

zakwalifikowania się do II etapu Łódzkiego Konkursu Języka Włoskiego


GABRIELI BURDZIE - KL. 2B

ANNIE MATUSZEK - KL. 2B

MARCIE STRYJNIAK - KL. B

zakwalifikowania się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej


BEACIE KINESZCZUK - KL. 3A1

ANNIE KLIMEK - KL. 3A2

MAI RAKOCZY - KL. 3C

AGNIESZCE TWARDOSZ - KL. 3H1

zakwalifikowania sie do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego - część ustna


JACKOWI  LITEWCE - KL. 3B2

zakwalifikowania się do finału Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu


KATARZYNIE MAŁEK - KL. 3f

MICHAŁOWI GÓRCE - KL.  2g

zakwalifikowali się do II etapu XLII Olimpiady Geograficznej

 

KAROLINIE BIEDROŃ - KL. 2H1

BEACIE KINESZCZUK - KL. 3A1

ANNIE KLIMEK - KL. 3A2

MAI RAKOCZY - KL. 3C

AGNIESZCE TWARDOSZ - KL. 3H1

zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego


SONI BARAN -  KL. 2B

PATRYCJI MALUTY -  KL. 2A1

WERONICE RYMARCZYK -  KL. 1H3

zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej


ALESSANDRZE IOVINO - KL. 3B2

zakwalifikowania się do etapu rejonowego Olimpiady Biologicznej


JACKOWI LITEWCE -  KL. 3B2

PATRYCJI PUDZISZ -  KL. 2A1

zakwalifikowania sie do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu


BEACIE KINESZCZUK - KL. 3A1

KRYSTIANOWI LATOSOWI - KL.3B1

KAROLINIE KOWALCZYK -  KL.3B2

PAWŁOWI KURYŁOWICZOWI - KL. 3B2

zakwalifikowali się do II (i jednocześnie ostatniego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej


KATARZYNIE LEBICY - KL.1F

KATARZYNIE CZEKAJ - KL. 1F

MARCELINIE DZIEDZIC - KL. 2A1

zakwalifikowania się do finału Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Włoszech i Języku Włoskim


SZYMONOWI BUKOWSKIEMU

GABRIELI CZAJCE

ANNIE FRĄCZEK

NATALII GUT

KATARZYNIE IGNATOWICZ

KATARZYNIE KAMIŃSKIEJ

ALEKSANDRZE KORZEŃ

KAROLINIE KWIETNIOWSKIEJ

WIKTORII ORZECHOWSKIEJ

NASTASSI ROCCO

NIKOLI TORR

zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Hiszpańskiego


NATALII BROŻEK - KL. 2h2

KALINIE DĘBSKIEJ - KL. 2h2

EWELINIE MALIK - KL. 2h2

WERONICE TUPAJ - KL. 1a3

zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

WOJCIECHOWI TURAJOWI - KL. 3G

zakwalifikowania się do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości

 

KAMILOWI BALICKIEMU - KL. 3F

OSKAROWI KRASONIOWI - KL. 2F

ZOFII MIKOŁAJSKIEJ - KL. 2H2

RAFAŁOWI PAWLUSIŃSKIEMU - KL. 2F

LUIZIE RACH - KL. 3A2

JANOWI SKAWIŃSKIEMU - KL. 1A3

KRYSTIANOWI SZOPIE - KL. 3C

DAWIDOWI WINCENCIAKOWI - KL. 2C

zakwalifikowania się do etapu okręgowego XLII Olimpiady Historycznej

 

PAWŁOWI PANASIUKOWI - KL. 3F

ANDRZEJOWI PISZCZKOWI - KL. 1H1

ANNIE STACH - KL. 2H1

KLAUDII WRONIE - KL. 3G

zakwalifikowania się do drugiego etapu IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"

 

DANIELOWI BOBEROWI - KL. 3H1

KATARZYNIE IGNATOWICZ - KL. 1H1

ANNIE JARMOCIK - KL. 1A1

ANNIE POTOCZNY - KL. 2A1

AGNIESZCE TWARDOSZ - KL. 3H1

zakwalifikowania się do półfinału XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

 

JULII SCHRAMM - KL.3C

SARZE SCHRAMM - KL. 3G

KLAUDII BOBIE - KL.

NICOLE CZAJKOWSKIEJ - KL. 2C

zakwalifikowania się do etapu okręgowego 39. Olimpiady Języka Niemieckiego


ALEKSANDRZE GORCZYŃSKIEJ - KL. 3A1

KATARZYNIE IGNATOWIECZ - KL. 1H1

BEACIE KINESZCZUK - KL. 3A1

MARCIE REJDYCH - KL. 3C

zakwalifikowania się do II etapu XXXIX Olimpiada Języka Francuskiego


WERONICE TUPAJ

uzyskania tytułu laureata Konkursu III Dyktando Niepodległściowe "Po polsku o historii" 

 

Wielkimi sukcesami nasi uczniowie zakończyli zmagania w XXII Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku.

Oto listy Laureatów:

Test wiedzy

Weronika Tupaj - II miejsce

Klaudia Śliwa - III miejsce

Zuzanna Kieres - III miejsce

Gabriela Czerwińska - III miejsce

Karolina Hakalla - IV miejsce

Mikołaj Chudoba - V miejsce

Karolina Gocyk – wyróżnienie

Konkurs Poetycki - Spojrzeć w oczy Meduzy

Milena Kuchnia - I miejsce

Justyna Wielosik - III miejsce


Recytacja - proza i poezja antyku

Anastazja Kowalska – II miejsce

Natalia Podyma – II miejsce

Anna Gonera – II miejsce

Konkurs plastyczny - Przygody Perseusza

Zuzanna Dec – wyróżnienie