Rok szkolny 2018/2019


Licealiada w pływaniu

Reprezentacja VI LO w składzie:

Emilia Kryus 3b, Zofia Garnek 3c, Jakub Łyczak 2d, Norbert Barczyk 3d (2 miejsce w stylu motylkowym),

Daria Szuba -Łata 1d (4 miejsce w stylu grzbietowym),

Marceli Jędryka 1d (3 miejsce w stylu grzbietowym),

Wojciech Maćkowiak 1d, Natalia Kaszluga 1g2, Julia Szczurek 2f, Jacek Zeman 3a1, Paulina Gintowt 3e, Oliwia Jaworska 3i, Anna Paraniak 3i, Natalia Cichy 2a3, Mikołaj Górecki 1f, Krzysztof Grzybczyk 1f

uczestniczyła w dn.11.12 br. w Licealiadzie w pływaniu.



Rok szkolny 2013/2014


Rywalizacja krakowskich szkół w pływaniu - 30.01.2014 r.

30.01.2014 r. reprezentacja szkoły wzięła udział w rywalizacji krakowskich szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Dziewczęta i chłopcy ambitnie walczyli w konkurencjach indywidualnych i w sztafecie 8x50 m stylem dowolnym.  Konkurencja była duża a nasze wyniki można uznać za satysfakcjonujące.

W szczegółach: w stylu motylkowym dziewcząt:

Jagoda Augustynek - 8 m-ce

Olga Pędrys – 10 m-ce

 Ola Duliasz - 15 m-ce na 50 startujących zawodniczek.

Podobnie było w indywidualnych biegach w stylu dowolnym (Kowalczyk Kinga, Śledziowska Kamila)  i  stylu klasycznym (12 miejsce Wiktorii Włodarczyk). Sztafeta 8x50 m stylem dowolnym w składzie: Kowalczyk, Uczkowska, Duliasz, Włodarczyk, Pióro, Pędrys, Śledziowska, Augustyn wywalczyła bardzo dobre 8 miejsce.

Chłopcy także „dali z siebie wszystko”. W biegach indywidualnych najlepszy czas uzyskał Kacper Augustynek w stylu dowolnym i  Maksymilian Śnieżek w stylu klasycznym. Sztafeta także wypadła  dobrze, zajmując 11 miejsce na 20 startujących.

Gratulując tegorocznych wyników mamy nadzieje, że kolejny start przyniesie jeszcze więcej sukcesów.

Opiekun drużyny: mgr Anna Augustynek

Rok szkolny 2012/2013

Zobacz zdjęcia

PŁYWANIE

 Dziewczyny:

Amelia Beaumont, Julia Styła, Natalia Skowronek, Maja Kolanko, Ula Rachwał, Ola Duliasz, Maja Pankiewicz, Anna Stąpor, Marcelina Bogal, Weronika Sitko

 Chłopcy:

Filip Tańcula, Mikołaj Marcisz, Michał Wanat, Paweł Gadzina, Dawid Wcisło, Mikołaj Midura, Jakub Nosal, Daniel Raźny, Wojciech Karp, Piotr Englert

Mikołaj Marcisz – styl delfin, Michał Wanat – styl dowolny, awansowali do etapu wojewódzkiego