Rok szkolny 2018/2019


Wolontariat w sporcie - I Gala Wolontariatu Sportowego w Krakowie.

W dniu 5 grudnia 2018 r. na obiektach Stadionu TS Wisła w Krakowie, odbyła się I Gala Wolontariatu. Wzięli w niej udział zaproszeni przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, wolontariusze kilkuletnich edycji Półmaratanów Królewskich oraz PZU Cracovia Maraton. Data spotkania nie była wybrana przypadkowo, ponieważ właśnie w tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Wolontariusza.

VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie reprezentowali najwytrwalsi: Emilia Kryus, Beata Czarnik, Weronika Żyła, Zuzanna Rabiej, Karolina Kałdos, Dagmara Wilk, Karolina Trela, Anna Zuba, Paulina Maj oraz Adrian Walicki. Uczniowie "szóstki" otrzymali podziękowania za 2 - letni wkład w pracę wolontaryjną na rzecz ZIS w Krakowie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY !!!

opiekunowie wolontariatu:

Magdalena Włodarczyk, Agnieszka Kudyba


 






Wolontariusze VI LO „na start”…

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniu 14 października wolontariusze VI Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w organizacji 5 PZU Półmaraton Królewski, w ramach współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Obszarem działań była obsługa punktu odżywczego, zlokalizowanego na 15 km biegu, w okolicy Kościoła na Skałce. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie, aktywną pracę wolontariusza i postawę otrzymują:  Ewa Galica /1a1/, Julia Grzybowska /1a1/, Klaudia Motyl /1b1/, Wiktoria Mrozicka /1ba/, Ania Zuba /3b/, Adrian Walicki /3a2/.

Wiktorii serdecznie dziękuję za zdjęcia.

Koordynator akcji: Magdalena Włodarczyk