Rok szkolny 2019/2020
WOŚP - podziękowanie

Kochani Vilowicze,
dziękuję Wam serdecznie za udział w WOŚPowej loterii. Wszystkim wspaniałym ludziom dziękuję za fanty, które podarowaliście. Szczególnie dziękuję uczniom zaangażowanym w wolontariat i pomoc organizacyjną.
Zebraliśmy rekordową kwotę:
1920,48 zł.
Jesteście WSPANIALI!
Dziękuję,  I. Żelazna.


Rok szkolny 2018/2019

Loteria fantowa WOŚP - 11-12.01.2019 r.

W czwartek i piątek (11-12 stycznia) w naszej szkole odbyła się coroczna loteria fantowa, której dochód zasilił konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele podarowali ponad 300 fantów.

Dzięki Wam udało się zebrać 1701,40 zł.

Wielkie podziękowania należą się grupie wolontariuszy.


Organizatorka: Izabela Żelazna."


Rok szkolny 2016/2017

Loteria fantowa WOŚP

Jak co roku, także i w tym,  VILO wraz z Krakowskim Międzyszkolnym Sztabem WOŚP, organizuje loterię fantową, której dochód zasili konto 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji - przyniesienia lub przekazania fantów (np. książek, filmów, biletów na wydarzenia kulturalne, gadżetów, słodyczy itp.), które następnie zostaną dodane do puli nagród szkolnej loterii. Każda osoba, która wykupi los, wyciąga z puli karteczkę z numerem przypisanym konkretnemu fantowi i w ten sposób staje się jego właścicielem. Pieniądze za każdy los trafią do puszki WOŚP, a po zakończonej loterii zostaną przekazane do KMS WOŚP. 

Fanty zbieramy do środy 11.01 w pokoju nauczycielskim.

Z góry dziękujemy za pomoc, organizatorki (Ania Toboła i Iza Żelazna).

*Koordynatorem akcji jest szefowa Krakowskiego Międzyszkolnego Sztabu  WOŚP - pani Ewa Olejarczyk. W dniach 14 i 15 stycznia sztab będzie funkcjonował w Hotelu Kazimierz przy ul. Miodowej 16. Więcej informacji na stronie:

http://wospkrakow.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=135