W dniu 27 marca klasa 2h pod opieką wychowawcy p. Elizy Koszyki uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w siedzibie Sądu Rejonowego w Krakowie. Uczniowie mieli wyjątkową okazję wysłuchać pani sędzi, zapoznać się z pracą sądu, niektórymi aspektami prawa cywilnego, zadać pytania i wziąć udział w symulacji rozprawy sądowej.




