Jubileuszowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej mix 3+3 VILO 2023

Tegoroczna edycja Mistrzostw Piłki Siatkowej pozostanie na długo w pamięci społeczności VI LO :). W Turnieju wzięła udział rekordowa, jak dotychczas, liczba 20 drużyn. Ponad 160 uczniów „szóstki” rywalizowało w siatkarskich potyczkach przez blisko 3 tygodnie. W I etapie wyłoniono 10 drużyn, które w kolejnym rozgrywały spotkania , w systemie „każdy z każdym” w 3 grupach:
Grupa A: 3G, 3I, 4G, 1F
Grupa B: 1D, 2G, 3D
Grupa C: 1H, 3A, 4A
Ostatecznie do III etapu rozgrywek zakwalifikowali się zwycięzcy grup, którzy rozegrali wielki FINAŁ w dniu 25 stycznia 2023r.
Mistrzostwo Szkoły w roku szkolnym 2022/23 wywalczyła kl. 3G, wicemistrzem została kl. 3A, a III miejsce zajęła, grająca ambitnie od początku rozgrywek, kl. 1D!!!

Ponadto przyznano  statuetki dla Najlepszej Zawodniczki : Maja Kasprzyk (1D) oraz Najlepszego Zawodnika Turnieju: Józef Kowalski (3A).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców: medale, dyplomy, puchary przechodnie zwycięskim klasom i zawodnikom wręczyła oficjalnie na zakończenie Mistrzostw pani Dyr. Iwona Fedan.

Dziękujemy za sportowe emocje i walkę fair-play!

Kolejne Mistrzostwa Siatkówki VILO za rok!