Snowboard

Rok szkolny 2018/2019

Udział reprezentacji VI LO w Snowboardzie – Mistrzostwach Krakowa – 8.02.2019

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniu 08.02.2019 w Sieprawiu, odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Snowboardzie. VI LO reprezentowali w drużynie męskiej:  Bartosz Knap (1d), Wojciech Piasecki (1d) oraz Mateusz Kamiński  (1g2)

Wszystkim zawodnikom serdecznie GRATULUJEMY wyników indywidualnych i drużynowych!!!

Za emocje sportowe w tym dniu…

dziękuje, Magdalena Włodarczyk

Rok szkolny 2015/2016

Snowboard – gratulujemy 2 miejsca – 14.03.2016 r.

Dnia 14.03.16 odbyły się w Nowym Targu wojewódzkie zawody w snowboardzie. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Włodarczyk wyjeździła 2 miejsce.

Gratulujemy!

Snowboard – 3.02.2016 r.

Dnia 3. lutego 2016 roku, w Sieprawiu odbyły się zawody w snowboardzie.

Naszą szkolę reprezentowała uczennica klasy 2h1 Wiktoria Włodarczyk, która po jednym przejeździe, po mokrym śniegu, w bardzo trudnych warunkach uplasowała się na 4 miejscu i otrzymała kwalifikacje do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy Wiktorii i trzymamy za nią kciuki.

Rok szkolny 2014/2015

Zawody narciarskie i snowboardowe – 5.02.2015 r.

Mijający tydzień obfitował w sukcesy narciarzy i snowboardzistów.  Uczniowie VI LO reprezentowali szkołę na zawodach w narciarstwie alpejskim, które miały miejsce 03.02.15 w Sieprawiu i snowboardowych, które odbyły się 05.02.15 w tym samym miejscu.

Do etapu wojewódzkiego w narciarstwie zakwalifikowała się uczennica Justyna Kłos a w snowboardzie dziewczęta wystartują całą  drużyną, która zajęła 1. miejsce. Lokaty poszczególnych zawodniczek to: 2. miejsce Majki Stefańskiej, 7. miejsce Małgosi Pieprzycy i 9. Wiktorii Włodarczyk.

Nasz jedyny reprezentant Bartek Zielonacki uplasował się na 12.pozycji i też jedzie na zawody wojewódzkie do Rabki

Rok szkolny 2013/2014

Mistrzostwa Krakowa w Snowboardzie – 20.02.2014 r.

20.02. 2014 r. (czwartek) w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Snowboardzie. VI LO reprezentowali:

Monika Ścibor – kl. 3D

Maja Stefańska – kl. 1A1

Wiktoria Włodarczyk – kl. 0H1

Bartosz Zielonacki – kl.1D

Nasza ekipa spisała się na medal! Monika zajęła 1 m-ce w klasyfikacji indywidualnej, a drużynowo dziewczęta uplasowały się na 2 m-cu. Bartek, który dzielnie reprezentował męską część społeczności szkolnej zajął 9 m-ce i razem z Moniką i Mają (6 m-ce) zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 26.02 2014 r. w Rabce.

Wszystkim snowboardzistom gratulujemy wygranej będziemy trzymać kciuki we środę!

Opiekun: mgr Agnieszka Kudyba